Росіяни катували та вбили українського патріота на Запоріжжі

Пострілом у спину рашисти обірвали життя мешканця Запорізької області Романа Семененка. До цього орки два дні катували чоловіка, вимагаючи в нього розкрити інформацію про схрон зброї та місцезнаходження побратимів — українських патріотів, які ведуть боротьбу з рашистами.

Як повідомляє “Телеканал TV5”, Роман Семененко народився та жив у Пологах. Коли була можливість виїхати з окупованої території міста, не погодився — вирішив доглядати за мамою та допомагати Руху спротиву на місці. Він був ефективним партизаном, надана інформація допомагала українським військовим нищити російських зайд.

Днями Романа викрали — за одним українським патріотом прихали на бронетехніці близько 20 окупантів. Два дні рашисти катували чоловіка, вимагали розкрити місця зберігання зброї та інформацію про його старшого брата — очільника Пологівського Нацкорпусу.

Брата не здав. А окупантів привів до місця, де сам ховав зброю, швидко дістав ПМ та почав розстрілювати рашистів. Загинув від кулі, випущеної в спину.

На прощання російські нелюди пустили тільки маму. У Романа залишилися дружина та донька.

Слава Герою!!!

…….

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку днями бійці «Закарпатського легіону» записали на свій рахунок ще один збитий російський безпілотник «Орлан-10».За його допомогою ворог обстрілював не тільки позиції наших військових, а й мирні села за лінією фронту.

Відео фіксує, як «Орлан», всупереч своїй гордій назві, з димовим шлейфом безпорадно падає з висоти й гучно гепається об землю, а його рештки символічно догорають у засіяному українському полі.

«Орлан-10» – один із новітніх дронів росармії, який оснащений відеокамерами з кутом огляду 360 градусів, може підніматися на висоту до 5 км, а в автономному режимі відлітати від пульту управління аж до 600 км. За допомогою цього дороговартісного апарату росіяни не тільки коригують артилерійський вогонь, але проводять радіорозвідку й глушать мобільний зв’язок.

«Орлан-10» літає зі швидкістю до 150 км і може перебувати в повітрі до 18 годин. Однак цей конкретний дрон своє вже відлітав.

Источник: https://forpost.media/vijna/rosiiany-katuvaly-ta-vbyly-ukrainskoho-patriota-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top