Росіяни поширюють черговий фейк про те, що запорізькі фермери з власної волі продають зерно до Криму

Росіяни поширюють черговий фейк про те, що запорізькі фермери за своєю волею продають зерно до Криму

У своїх телеграм-каналах росіяни поширюють фейк, нібито фермери Запорізької області самі продають зерно в рф і, зокрема, в Крим.

Натомість реальна картина виглядає геть інакше: зерно чесних трударів краю окупаційна влада або краде, або купує за двічі меншими цінами, змушуючи фермерів до такої угоди під дулами автоматів.

«Загалом же російська пропаганда та фейкомітання створюються за однією схемою. На будь-яке офіційне повідомлення української законної влади росіяни та їхні поплічники на своїх ресурсах кричать, що це все неправда. Коли ж українській офіційні органи звітують про обстріли, що їх здійснюють російські війська по мирних кварталах мирних населених пунктів, то росіяни у відповідь брешуть, що такі обстріли — то провокація українських Збройних Сил. Тож будьте свідомими та відповідальними.», — про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, в Енергодар приїхали представники рашистських ЗМІ, щоб зробити «кіно про щасливе життя» під окупацією.

«Індустріалка» повідомляла, у Бердянську партизани записали відеозвернення до земляків, які пішли на співпрацю з окупантами. Колаборантів запевнили, що їх діяльність під пильним контролем.

Читайте також: У Маріуполі розпочалася евакуація мирного населення до Запоріжжя

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Росіяни поширюють черговий фейк про те, що запорізькі фермери з власної волі продають зерно до Криму появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rosiyani-poshiryuyut-chergoviy-feyk-pro-te-shho-zaporizki-fermeri-za-svoyeyu-voleyu-prodayut-zerno-do-krimu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top