Росіяни поширюють фейк: хто виїде з окупованих територій до Запоріжжя, начебто буде репресований

Росіяни поширюють фейк про те, що всі хто буде виїжджати з окупованих територій до Запоріжжя, зазнаватимуть у місті «репресій СБУ»

Росіяни продовжують поширювати фейкову інформацію.

Так, у своїх телеграм-каналах росіяни поширюють фейк, що нібито всі, хто виїжджатиме з тимчасово окупованих територій області у Запоріжжя зазнаватимуть у місті «СБУшних репресій». Як доказ наводять слова виконуючого обов’язки голови Запорізької міської ради Анатолія Куртєва про те, що до Запоріжжя стікається багато переселенців із Донбасу, тож поліція проводить «перевірочні та фільтраційні заходи». Також окупанти закликають мешканців регіону виїжджати на територію рф, де влада, мовляв, не влаштовує жодних фільтраційних заходів біженцям».

Правда ж є зовсім інакшою. Так, українські поліцейські перевіряють документи тих, хто виїхав із непідконтрольної Україні території, аби не пропустити у мирне Запоріжжя російських диверсантів. Але навряд можна назвати перевірку документів фільтраційними заходами. Натомість нам добре відомо про існування російських фільтраційних таборів та допити, які влаштовують загарбники цивільним жителям окупованих територій. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Також повідомляється, що відомий в Запоріжжі колаборант Владімір Рогов на своєму телеграм-каналі звинуватив міську владу Запоріжжя у знищенні пам’яті про Другу світову війну, повідомивши, що вчора нібито було демонтовано радянський літак на бульварі Шевченка. Крім цього, він зазначив, що начебто його продали якомусь колекціонеру. Насправді кожен мешканець Запоріжжя може переконатися на власні очі: літак на місці, щоправда, на самому постаменті прибрали деякі елементи, які підпадають під заборону Закону України про декомунізацію.

Як виглядає постамент пам’ятника воїнам-авіаторам дивіться за посиланням.

Нагадаємо, що через дурнуватий російський фейк у Запоріжжі вирішили демонтувати пам’ятники військовій техніці.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Росіяни поширюють фейк: хто виїде з окупованих територій до Запоріжжя, начебто буде репресований появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rosiyani-poshiryuyut-feyk-hto-viyide-z-okupovanih-teritoriy-do-zaporizhzhya-nachebto-bude-represovaniy

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top