Рух громадського транспорту Запоріжжя тепер можна відслідковувати через Google Maps

Можливість на яку чекали запоріжці, які активно користуються громадським транспортом, нарешті доступна.

В Запоріжжі вже давно не дивина почути на зупинці від бабусі чи дідуся прохання подивитись в телефоні де там потрібний автобус. Але після того, як «Запоріжелектотранс» відмовився від попереднього додатку GPS-відслідковування руху трамваїв та тролейбусів і приєднався до нового, слідкувати стало не зовсім зручно. Новий додаток обов’язково треба встановлювати на телефон. У той час як попереднім додатком можна було користуватися в онлайн режимі. Тож можливість передивлятися рух трамваїв та автобусів на картах від Гугл, стала дійсно чудовою новиною!

Its_zp продемонстрували підписникам, як виглядає користування Гугл картами для відслідковування міського транспорту Запоріжжя. Для цього потрібно клікнути на потрібну зупинку, після чого з’являється перелік трамваїв, тролейбусів та автобусів, які рухаються по заданому маршруту. Окрім цього видно час прибуття на зупинку.

Читайте також: В Запоріжжі зрубали декілька дорослих ялин

Источник: https://forpost.media/novosti/rukh-hromadskoho-transportu-zaporizhzhia-teper-mozhna-vidslidkovuvaty-cherez-google-maps.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top