Швидкість під контролем: запорізькі камери автофіксації вже зловили понад 2 тисячі водіїв-порушників

“На сьогоднішній день по місту Запоріжжю було винесено близько 2300 постанов за порушення ПДР водіями, які зафіксовані в автоматичному режимі. Нагадаємо, що згідно ч.1ст.22 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якщо водій перевищив швидкість більш ніж на 20 км/год за таке порушення передбачений штраф у розмірі 340 грн, якщо водій перевищив швидкість більш ніж на 50 км/год – за таке порушення передбачений штраф у розмірі 1700 грн”, – пояснила старша інспекторка пресслужби Управління патрульної поліції в Запорізькій області Катерина Шевченко.

Фото і відеозапис моменту порушення ПДР зберігається в автоматичній системі фіксації. Рідко, але можливі збої в розпізнаванні. Тож правильність зчитування номерних знаків слідом перевіряє інспектор поліції, звіряє адресу реєстрації транспортного засобу, дані водія — і вже тоді формує постанову.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shvidkist-pid-kontrolem-zaporizki-kameri-avtofiksacii-vzhe-zlovili-ponad-2-tisjachi-vodiiv-porushnikiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shvidkist-pid-kontrolem-zaporizki-kameri-avtofiksacii-vzhe-zlovili-ponad-2-tisjachi-vodiiv-porushnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top