Симпатичні запорізькі слюсарі та електрики розкрилися на сцені з несподіваного боку

У Запоріжжі вперше пройшов конкурс талантів «Містер Заводський 2018»

У ньому взяли участь п’ять хлопців, які представляли промислові підприємства нашого міста: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», ПрАТ «Запоріжвогнетрив» і ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

Як розповів голова Заводської районної адміністрації Андрій Баєв, учасники конкурсу показали, що вони не тільки професіонали своєї справи, а й талановиті творчі хлопці.

— Заводський район славиться своїми підприємствами. Тому на конкурсі зібралися кращі представники їх сильної половини. Щорічно ми проводимо конкурс, на якому вибираємо найкращу дівчину Заводського району. А в цьому році вирішили провести конкурс для хлопців і визначити, хто ж з них найбільш мужній, кмітливий, веселий та сильний. Дуже приємно, що наші молоді люди знаходять можливість творчо розвиватися і показувати свої вміння.

У Запоріжжі вперше пройшов конкурс талантів «Містер Заводський 2018»

Учасників підтримували гучними оплесками

Організатори конкурсу влаштували у палаці культури «Молодіжний» справжнє шоу. А глядачі у залі бурхливими оплесками та гучними криками підтримували учасників конкурсу.

За перемогу хлопці змагалися в п’яти конкурсах. У першому конкурсі учасники презентували себе, розповідали про свої захоплення і про те, чому вибрали роботу на промислових підприємствах. Уже під час першого виходу учасники влаштували на сцені справжню виставу. Представник Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимир Нестеренко постав перед глядачами відразу в двох образах, влаштувавши переодягання прямо на сцені. А учасник від Запорізького ливарно-механічного заводу Руслан Кондратенко вийшов на сцену по червоній доріжці і по секрету зізнався, що його запрошували зніматися в Голлівуді, але він обрав професію кранового машиніста.

Руслан Кондратенко

У другому конкурсі учасники вийшли на сцену в образі справжніх козаків і дружньо станцювали український народний танець. Після цього настав час показати свою силу в атлетичному змаганні «Жим гирі».

Пропозиція стала сюрпризом

А найромантичнішим став конкурс «Освідчення в коханні». Під час нього хлопці повинні були зізнатися в теплих почуттях своїм дружинам або дівчатам. Один з учасників, представник Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимир Нестеренко, не тільки зізнався своїй дівчині в коханні, а й зробив їй пропозицію руки і серця. Це стало справжнім сюрпризом і для глядачів, і для самої дівчини.

Сергій Буткевич

Останнім був конкурс талантів. Учасники співали, танцювали і показували акробатичні номери. А представник комбінату «Запоріжсталь» Сергій Буткевич навіть поставив невеликий мюзикл за мотивами фільму «За двома зайцями».

— Я працюю слюсарем-ремонтником, — розповів Сергій. — Про конкурс дізнався від товариша, який запропонував мені спробувати свої сили. Готувався до конкурсу близько місяця. Звичайно, непросто було поєднувати роботу і репетиції. В останні три тижні всі ми, учасники, буквально жили в палаці культури: приїжджали сюди після роботи і ставили танці, інші елементи виступу, всі виходи. Щоб в результаті все виглядало красиво.

Я ніколи раніше не брав участі в таких конкурсах. В першу чергу було цікаво, наскільки я зможу проявити себе, розкритися на сцені. Думаю, у мене вийшло. Я запам’ятаю цей досвід на все життя. Думаю, в таких конкурсах потрібно викладатися на максимум і отримувати від цього задоволення.

У Запоріжжі вперше пройшов конкурс талантів «Містер Заводський 2018»

Робота задає темп життя

За підсумками всіх конкурсів переможцем став електромонтер ПрАТ «Запоріжкокс» Едуард Богданов. Також Едуард отримав титул «Містер Позитив» за свою щедру посмішку і почуття гумору.

переможцем став електромонтер ПрАТ «Запоріжкокс» Едуард Богданов.

— Про конкурс я дізнався від своїх колег і не роздумуючи прийняв рішення взяти у ньому участь, — розповів володар титулу «Містер Заводський 2018». — Найлегше всього мені далася підготовка до конкурсу талантів. Я співаю, і вважаю, що роблю це добре. Поки що не займаюся співом професійно, але є такі плани на майбутнє. Вважаю, що те, що ми працюємо на заводі, не означає, що треба закопувати свої таланти в землю. Навпаки, робота на підприємстві задає певний темп в житті. Хочеться дотримуватися його і досягати успіху.

У Запоріжжі вперше пройшов конкурс талантів «Містер Заводський 2018»

Інші учасники конкурсу, хоч і не стали переможцями, не залишились без титулів. Титул «Містер галантність 2018» здобув Руслан Кондратенко (ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод»). «Містером мужність 2018» став Володимир Нестеренко (ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»). Титул «Містер елегантність 2018» здобув Сергій Лучкевич (ПрАТ «Запоріжвогнетрив»). Титулом «Містер артистизм 2018» нагороджено Сергія Буткевича (ПАТ «Запоріжсталь»).

— Такі конкурси конкурси дають можливість хлопцям-металургам показати, що вони не тільки хороші працівники, а й мають таланти та творчі здібності. Найприємніше — те, що ініціатива участі в таких конкурсах походить від самих молодих співробітників, — зазначив лідер молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. — Адміністрація, профспілкова і молодіжна організації нашого комбінату всебічно підтримують такі ініціативи і допомагають їм.

Читайте також: До Запоріжжя приїде відомий шоумен

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/simpatichni-zaporizki-slyusari-ta-elektriki-rozkrilisya-na-stseni-z-nespodivanogo-boku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top