Скандальна Лобода звернулась до мелітопольців зі словами підтримки

Міжнародні та українські зірки усіма силами підтримують українців в жорстокі військові часи. Хтось взяв до рук зброю та боронить нашу країну на фронті, хтось волонтерить та дає благодійні концерти, висловлює свою підтримку у соціальних мережах.

Цього разу до мешканців Мелітополя звернулась українська співачка Світлана Лобода.

— Дякую, LOBODA, за підтримку мелітопольців. Не перестанемо дякувати кожному, хто сьогодні говорить з мешканцями окупованих територій, хто докладає зусиль, аби наблизити нашу перемогу не тільки на військовому, гуманітарному, а й культурному фронті. Об’єднуємось заради майбутнього! Заради нашої незалежної та незламної держави, — написав у своємо Telegram-каналі мер міста Іван Федоров.

Нагадаємо, ще на початку війни Лобода здійняла не аби який галас. Заслужена артистка України, яка після 2014-го року активно давала концерти в росії, протягом місяця не могла прямо назвати країну, з якої на нас кожного дня запускають ракети.

Зрештою вона все ж таки прямо назвала росію агресором і до сьогодні намагається врятувати свій зірковий статус. Проте весь інтернет пам’ятає показові сльози та цитати накшталт «ми маленькі люди, ми нічого не можемо».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/skandalna-loboda-zvernulas-do-melitopoltsiv-zi-slovamy-pidtrymky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top