Скандальне засідання: працівників запорізького Держгеокадастру звинуватили у хабарництві

Також на роботу держструктури скаржаться і ЦНАПи, які зазначають, що їхні клієнти отримують послуги із великим запізненням. Наприклад, у Чернігівці місяцями не можуть оформити документи для отримання земельних ділянок.

А от у Токмацькому ЦНАПі розповідають, що у червні та липні їхні клієнти отримували необхідні документи від Держгеокадастру із запізненням або ж взагалі лишались без відповіді.

“Крім того, всім відомо, на жаль, вже навіть на всю Україну, що запорізький Геокадастр славиться своїми грошовими питаннями, які вони ставлять перед бізнесом. Всі знають навіть суми – що 200 доларів за один гектар для фізосіб, 300 доларів за один гектар – для юросіб. І всі мовчать і нічого не змінюється. Така загрозливо стабільна ситуація в Геокадастрі нас дуже лякає”, – зазначила заступниця голови правління бізнес-спілки «Порада» Ірина Лєх.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/skandalne-zasidannja-pracivnikiv-zaporizkogo-derzhgeokadastru-zvinuvatili-u-habarnictvi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=skandalne-zasidannja-pracivnikiv-zaporizkogo-derzhgeokadastru-zvinuvatili-u-habarnictvi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top