Скільки запоріжці відпочиватимуть в травні?

Травень для запоріжців — це традиційно репетиція літніх відпусток. Не дивлячись на карантин, влада вирішила не змінювати традиції. Тож усіх нас чекають довгі вихідні.

Так, цього року травневі та Великодні свята співпали, тож загалом весняних вихідних поменшало, але в травні їх все одно виходить багато. Цього місяця запоріжці відгуляють аж 13 вихідних!

День праці та Великдень за Юліанським календарем співпали і випадають вже на цю суботу та неділю, а отже їх переносять на понеділок і вівторок. Тож будемо гуляти з 1 по 4 травня.

День примирення та День перемоги співпадають із поминальним днем, тож один вихідний переносять на понеділок. Отже запоріжці підуть на вихідні з 8 по 10 травня.

Таким чином у травні виходить 13 вихідних днів — 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29, 30.

Ми нагадуємо, що на свята треба дотримуватися карантинних вимог. Бажано не відвідувати масові заходи, тримати дистанцію та користуватися засобами індивідуального захисту.

Якщо ви родиною збираєтеся на природу, пам’ятайте про захист від кліщів. Різке потепління може швидко розбудити цих небезпечних членистоногих.

Також на природі не лишайте по собі сміття та не затушені багаття. Пам’ятайте, що навіть вуглі та скло можуть призвести до пожежі в екосистемі за умови сильного вітру.

Бережіть дітей! Обов’язково повторіть правила поведінки на природі, щоб уникнути травм. Подбайте про зв’язок з ними, аби вони не загубилися.

І обов’язково подбайте про родичів похилого віку, щоб вони не відчували себе самотніми в ці свята!

Читайте також: Біля запорізького університету гуляв козел (ВІДЕО)

Источник: https://forpost.media/novosti/skilky-zaporizhtsi-vidpochyvatymut-v-travni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top