Смертельна ДТП на Хортиці: суд змінив запобіжний захід водієві на тримання під вартою

Сьогодні в стінах Ленінського районного суду відбулось засідання по справі водія, який збив на Хортиці родину з маленькою дитиною. На засідання розглядалось клопотання слідчого про зміну запобіжного заходу. Суд вирішив задовольнити клопотання та заарештувати підозрюваного на строк до 8-го листопада.

Про це повідомляє пресслужба Ленінського районного суду в Запоріжжі.

У ДТП, яка сталася 29-го серпня на Хортиці постраждала ціла родина. Згодом стало відомо, що 5-річна постраждала загинула в лікарні. У зв’язку з цим слідчий вирішив клопотати про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Сторона захисту просила залишити для підозрюваного попередній запобіжний захід. Адвокат повідомив, що звинувачений жалкує про свої дії, він потребує лікування та просить вибачення у потерпілих. Окрім цього водій перевів на картку постраждалих допомогу у розмірі 50 тисяч гривень. Представник потерпілих підтримав клопотання слідчого та пояснив, що потерпілі не потребують допомоги підозрюваного та бажають законного для нього покарання. Водій перебуватиме під вартою до 8-го листопада. Зазначається, що запобіжний захід змінено та додатково з можливістю внесення застави у розмірі 181 600 гривень.

Читайте також: Водій, який на Хортиці збив родину, не з’явився на суд: його не змогли заарештувати

Источник: https://forpost.media/novosti/smertelna-dtp-na-khortytsi-sud-zminyv-zapobizhnyy-zakhid-vodiievi-na-trymannia-pid-vartoiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top