Снаряди на городах, будинки без даху: як та чим живе прифронтовий Степногірськ

Тут навколо десятки таких хвостів від ракет. Місцеві кажуть — коли знаходять черговий, викликають ДСНС. Якщо спеціалісти кажуть, що залишки ракети безпечні, степногірці використовують їх на власний розсуд.

Голова селищної ради каже, у Степногірську зруйновані декілька приватних будинків, російські снаряди попробивали їм дахи. Постраждала і багатоповерхівка — одна з ракет влучила у квартиру на 9 поверсі, її власника врятувало правило двох стін. Шматок іншої залишив слід на фасаді будинку.

Всюди скло — від потужної вибухової хвилі вилетіли майже всі вікна. Дуже багато жителів громади евакуювалися: до фронту тут кілька кілометрів. Місцеві розповідають — росіяни навмисне поцілили у місцевий енерговузел. У результаті кілька тижнів у населених пунктах громади світла не було.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/snarjadi-na-gorodah-budinki-bez-dahu-jak-ta-chim-zhive-prifrontovij-stepnogirsk/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=snarjadi-na-gorodah-budinki-bez-dahu-jak-ta-chim-zhive-prifrontovij-stepnogirsk

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top