Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники гідрометеорологічної служби України

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники гідрометеорологічної служби України

Саме завдяки численним пунктам спостережень, які розташовані в різних куточках нашої країни, передаються зібрані данні у єдину міжнародну гідрометеорологічну мережу, після чого складається прогноз погоди, в тому числі і прогноз погоди у нашому регіоні. Один із найстаріших таких пунктів України більш як півтора сторіччя працює у Бердянську.

Кожні три години, в один і той же час, як і на всіх метеостанціях планети, у Бердянську робляться заміри за багатьма показниками. Від температури повітря та ґрунту, до висоти хмар та морської хвилі. І роблять це співробітники станції протягом доби, рік за роком.

Історія Бердянської морської гідрометеорологічної станції налічує не один десяток років. Це був один з перших пунктів метеоспостережень на півдні України.

офіційною датою створення Бердянської морської гідрологічної метеостанції вважається 16 жовтня 1913 року. Саме тоді на території Бердянського морського торгового порту в невеликій будівлі розмістилися співробітники станції, а поруч майданчик для фіксації змін погоди. Звідси дані передаються у всесвітню мережу метеоспостережень.

Дані, які сьогодні записав технік-метеоролог Володимир Шаповалов у Бердянську, будуть оброблені і на їх підставі, а також за показниками інших метеостанцій, буде складаний прогноз погоди на найближчій час.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sogodni-svoye-profesijne-svyato-vidznachayut-pratsivniki-gidrometeorologichnoyi-sluzhbi-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top