Спортсменка із Запоріжжя вчергове стала чемпіонкою світу (ФОТО)

Нещодавно, 16 червня, у Портленді (США) відбувся відкритий чемпіонат з паратхеквондо  «PAN AM OPEN 2019» G2, де збірна України показала високі результати. Особливо приємно, що серед переможців є дві наших землячки.

Запоріжанка Оксана Гранкина посіла 5 місце К44 (-58.0). Інша ж спортсменка, Вікторія Марчук, шестиразова чемпіонка світу з паратхеквондо, вкотре підтвердила свій статус. Виступаючи у вазі до 49 кг. їй вдалося вибороти дві медалі під час змагань: золото у своїй групі К43, та бронзу в категорії К44, пише «ЗаСпорт».

Загалом, українська команда повернулася додому з трьома золотими медалями та однією бронзовою, а також першим місцем у загальнокомандному заліку. Безперечно, є чим пишатись!