Спортсменка з Мелітополя стала чемпіонкою Європи з мас-реслінгу

Мас-реслінг – один із видів безконтактного єдиноборства, де для перемоги треба вирвати палицю з рук суперника або перетягнути його на свій бік. У світі цей вид спорту досить швидко розвивається. Щорічно відбуваються чемпіонати і Кубки Європи та світу.

В Україні, та зокрема у Запорізькій області, мас-реслери також є. Наприклад, мелітопольчанка Ольга Сукач. У минулому пауерліфтерка, а нині дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи 2016-го року та срібна призерка загального заліку Кубка світу 2019 року з мас-реслінгу.

На першості Європи Ольга Сукач дійшла до фіналу вагової категорії 75 кілограмів, де здолала спортсменку з Росії Світлану Тихонову, яка була важча за неї майже вдвічі. Ця перемога зробила мелітопольчанку абсолютною чемпіонкою Європи з мас-реслінгу.

“Я відчувала конкуренцію. Я готувалася тривалий час, тому все пройшло, як і планувала. У нас є план тренувань і спеціальні вправи, спеціальний блок, у нас є спаринги, і все пояснює тренер. Є певна тактика та підхід до кожної спортсменки окремо, тому з кожною по-різному”, – зазначила дворазова чемпіонка Європи з мас-реслінгу Ольга Сукач.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sportsmenka-z-melitopolja-stala-chempionkoju-ievropi-z-mas-reslingu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sportsmenka-z-melitopolja-stala-chempionkoju-ievropi-z-mas-reslingu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top