Стало відомо про стан розстріляного працівника Запорізької АЕС

Працівник Запорізької АЕС Сергій Швець виграв боротьбу за життя

Працівник Запорізької АЕС Сергій Швець виграв боротьбу за життя

Про стан працівника енерго-ремонтного підрозділу Запорізької АЕС Сергія Швеця, якого російські окупанти розстріляли у його власній квартирі в Енергодарі, повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

“Хочемо повідомити важливу для всього Енергодара — добру звістку.

Працівник Запорізькоі АЕС Сергій Швець, який у власній квартирі впритул був розстріляний окупантами, за чиє життя тривала запекла боротьба лікарів й інших людей, які допомогли всім, чим можливо, цю боротьбу врешті виграв. Завдяки вашій підтримці і власній волі до життя!

Сергій після проходження інтенсивної терапії в лікарні у м. Запоріжжя подолав важливий етап у своєму житті! Стан його здоров’я ще доволі важкий, але вже не критичний, попереду ще не один місяць лікування та численні операції.

Бажаємо йому якнайшвидшого одужання!”, — написано у повідомленні.

Як повідомляла «Індустріалка», 23 травня окупанти увірвались до помешкання Сергія Швеця та розстріляли його з автоматичної зброї. З численними кульовими пораненнями пан Сергій ушпиталений до міської лікарні Енергодара.

Сообщение Стало відомо про стан розстріляного працівника Запорізької АЕС появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/stalo-vidomo-pro-stan-rozstrilyanogo-pratsivnika-zaporizkoyi-aes

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top