Стало відомо, скільки запоріжців отримали щеплення від COVID

У Запорізькій області тримається високий рівень захворюваності. За останню добу в області зареєстровано 1183  нові  випадки  захворювання на COVID-19.

За добу одужало 1437, продовжує лікуватися 29 025 жителів регіону. Не перенесли хвороби 43 запоріжці, які померли внаслідок ускладнень COVID19.  Загалом за час пандемії  коронавірус забрав життя 4003 жителів Запорізької області.

Голова ЗОДА Олександр Старух під час брифінгу наголосив на необхідності вакцинації населення — не можна збавляти темпів, варто піідвищувати показники, аби якнайшвидше створити колективний імунітет.

Минулої доби в Запорізькій області першою та другою дозами щеплено 12 021 особа. Станом на сьогодні щеплено майже півмільйона запоріжців (496 868), у тому числі 356 389 закінчили вакцинацію

На сьогодні лідером за рівнем вакцинації є «Запорізький завод феросплавів», де щеплено 89,6% працівників. Також хороші показники у ЗМКБ «Прогрес» — вакциновано 81,3%, ДП «МіГремонт» — 75,4%, ПрАТ «Запоріжкокс» — 69,1%. Найнижчі темпи має «Запорізький залізорудний комбінат» — 7,9%.

У Запорізькій області тривають перевірки дотримання карантинних норм у громадських місцях та громадському транспорті. З огляду на те, що ситуація з рівнем захворюваності не покращується, контроль планується посилити, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики облдержадміністрації.

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-skilky-zaporizhtsiv-otrymaly-shcheplennia-vid-covid.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top