Стало відомо, з якими кольорами у мешканців асоціюється Запорізька область

Як повідомляють у прес-службі запорізької облдержадміністрації, зараз триває робота зі створення айдентики запорізької області – особливих логотипів та «символів» які будуть відрізняти наш новий бренд. Важливо для айдентики обрати кольори. І в цьому питанні допомогли мешканці області.

У 3 тисяч людей з різних вікових груп, що проживають на території нашого краю спитали, з яким кольором в них асоціюється Запорізька область? Найпопулярнішим виявився зелений, а друге і третє місце посіли кольори державного прапору України.

Розробка бренду Запорізької області триває. І кожен бажаючий може долучитися до цього про3цесу, висловивши свою думку чи запропонувавши власну ідею. Зараз, наприклад. обирають слоган. Усі охочі можуть надіслати свою ідею, її опис (до 50 слів) та ваш номер телефону в документі Word на адресу [email protected], вказавши в темі листа «‎Слоган Запорізької області», своє ім’я та прізвище.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/stalo-vidomo-z-jakimi-kolorami-u-meshkanciv-asocijuietsja-zaporizka-oblast/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=stalo-vidomo-z-jakimi-kolorami-u-meshkanciv-asocijuietsja-zaporizka-oblast

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top