Стихійні сміттєзвалища: як запорізьким громадам боротися з цим

Якщо раніше обмежувалися попередженнями, то наразі вже є перший оштрафований. Комісія з питань благоустрою виписала порушнику штраф у розмірі 1360 грн.

За словами інспектора, така практика покарань триватиме й надалі. Оштрафованих могло б бути значно більше, якби жителі громади не боялися повідомляти про порушення до міської ради.

Відео та фотофіксація таких фактів, чи не єдиний спосіб притягнути порушників до відповідальності, каже інспектор місцевого комунального підприємства “Благоустрій” Руслан Хананов.

Комунальники наголошують, що на території громади діє послуга з вивозу сміття. Вартість – в рази менша за адміністративні штрафи, тож закликають користуватися цивілізованими способами позбавлення від відходів. А якщо ж людина вивіз непотребу здійснює самостійно, його завжди можна відвезти на міське сміттєзвалище, а не у найближчу лісосмугу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/borotba-zi-stihijnimi-smittiezvalishhami-u-zaporizkij-oblasti-stihijni-smittiezvalishha-jak-zaporizkim-gromadam-povoditisja-zi-smittjam/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=borotba-zi-stihijnimi-smittiezvalishhami-u-zaporizkij-oblasti-stihijni-smittiezvalishha-jak-zaporizkim-gromadam-povoditisja-zi-smittjam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top