Суд поновив на посаді начальника Запорізького військового госпіталю

Сьогодні, 2 серпня, суд поновив Віктора Писанко на посаді начальника Запорізького військового госпіталю.

Нагадаємо, на початку травня цього року командування Медичних сил Збройних Сил України прийняло рішення про звільнення з посади в.о. командира Запорізького військового госпіталю Віктора Писанко. Але співробітники закладу, волонтери, пацієнти шпиталю, представники благодійних фондів відразу заявили про те, що не підтриують це рішення.

Як вже повідомляв «Форпост», працівники Запорізького військового госпіталю занепокоєні отриманою інформацією щодо звільнення від посади керівника Віктора Писанка. Наголошуючи, що причини звільнення ніхто не пояснює.

4 травня під час зборів громадськості Запоріжжя, люди висловились проти звільнення Віктора Писанко у такий важкий час.

За словами Голови громадської організації «Запорозькі Берегині» Олени Шевчук, у той час, коли майже вся Запорізька область знаходиться під окупацією, гинуть і страждають люди, прифронтовий госпіталь обезголовлюють. Це неприпустимо!

«Ми вважаємо що керівником Запорізького військового госпіталя має залишитися Віктор Писанко, який кардинально змінив на краще життя госпіталя», — каже пані Олена.

За її словами, Віктор Писанко згуртував та зміцнив колектив, разом з владою розгорнув додатково понад дві сотні ліжок, організував окреме відділення з лікування бойової травми, налагодив взаємодію з волонтерськими та благодійними організаціями, внаслідок чого госпіталь отримав благодійну допомогу медичним обладнанням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Крім того, Віктор Писанко особисто організував передачу 20 реанімобілів у фронтові медичні підрозділи.

За словами завідувача хірургічним відділенням Запорізького військового госпіталю Максима Романова, з початку війни госпіталь прийняв понад дві тисячі поранених бійців, більшість з яких вже повернулась у стрій.

Источник: https://forpost.media/vijna/sud-ponovyv-na-posadi-nachalnyka-zaporizkoho-viyskovoho-hospitaliu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top