Транспорт онлайн: відтепер запоріжці можуть стежити за рухом і деяких маршруток

У березні запоріжці отримали можливість прогнозування часу прибуття в повному обсязі комунального й електротранспорту. Наразі є можливість стежити за транспортом приватної власності, що рухається за маршрутами: №2, 6, 7, 10, 22 , 36, 49, 54, 60, 61, 63, 63А, 66, 85, 88, 96.

Нагадаємо, цьогоріч навесні в Запоріжжі запрацював новий мобільний додаток «Easy Way». «Це всеукраїнський навігаційний сервіс, який пропонує перелік актуальних міських маршрутів. Також він відображає зупинки й GPS-маркери у режимі реального часу.

Дані також доступні для відображення в мобільних додатках «City bus» та «Google Maps».

У пресслужбі Запорізької міської ради зазначили, що у планах – збільшення кількості транспортних засобів приватних перевізників по мірі встановлення в них GPS-трекерів.

Представник одного з підприємств-перевізників Леонід Фельський розповів, що обладнати GPS-трекерами вже вдалося 10 одиниць транспорту, які працюють на маршрутах №2, 6, 74, 44, 21, у перспективі – ще близько 20-ти.

“Завдяки підключенню до Центру диспетчеризації маємо змогу чітко бачити виконання графіку руху. GPS-трекери встановлюємо за рахунок власних обігових коштів. Зараз з’явиться можливість продовжити почате, накопичити кошти зі зростанням тарифу вартості проїзду”, – зазначив Леонід Фельський.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/transport-onlajn-zaporizhci-majut-zmogu-slidkuvati-za-ruhom-dejakih-marshrutok/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=transport-onlajn-zaporizhci-majut-zmogu-slidkuvati-za-ruhom-dejakih-marshrutok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top