«Твоя суперпрофесія»: допомогти підліткам знайти правильний шлях у житті

Представники спеціальностей розкажуть, чому саме ці професії є дуже популярними сьогодні. Вони розкриють можливості й перспективи цієї професії, секрети успішності та шляхи зростання. А також розкажуть, де і ким можна бути затребуваним завдяки таким навичкам.

До того ж на учасників чекає сюрприз – зустріч із зірковим гостем, який мотивуватиме підлітків своєю історією успіху. Перед ними також виступлять герої минулих зустрічей і поділяться своїм досвідом та історією успіху. Початок онлайн-уроку відбудеться о 12:00 на YouTube-каналі Фонду. Паралельна трансляція онлайн-уроку буде відбуватися на порталі Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова за посиланням.

– Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – особиста ініціатива Засновника Фонду Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За роки існування змінювався її формат, але мета й філософія залишалися незмінними –дарувати тепло і турботу дітям. У фокусі Акції – хлопці й дівчата, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягати поставленої мети і змінювати світ на краще. Акція – це дотик до долі дітей, який змінює їхнє життя на краще, дарує віру в диво, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду.

Перші мотиваційні зустрічі відбулися в грудні 2018 року. Тоді вихованці п’яти інтернатних закладів Донецької області навчалися знаходити свої таланти, здобували знання про те, як обрати професію, та проходили профорієнтаційні тести. Пробували себе у п’яти популярних і затребуваних професіях. Усього з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, де побували понад 1000 дітей.

Крім того, Фонд створив освітній серіал «Твоя суперпрофесія». З першим сезоном можна ознайомитися за посиланням.

Зараз готується до виходу другий сезон. У серіалі будуть представлені професії, які здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, що вже замислилися над вибором справи свого життя. Він покликаний допомогти їм отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у самостійному житті.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tvoja-superprofesija-dopomogti-pidlitkam-znajti-pravilnij-shljah-u-zhitti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tvoja-superprofesija-dopomogti-pidlitkam-znajti-pravilnij-shljah-u-zhitti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top