У 25 вишах України відбувся перший етап освітнього конкурсу “Архітектор 2019”

У 25 вишах України відбувся перший етап освітнього конкурсу “Архітектор 2019”

Юні українські архітектори та будівельники розпочали боротьбу за поїздку до Мілана. 4 грудня у 25 вишах України відбувся перший етап освітнього конкурсу “Архітектор 2019”. Його проводить благодійний фонд Бориса Колеснікова для активної та творчої молоді, яка прагне до реалізації своїх проектів, розвитку вітчизняної будівельної галузі та формуванню нового покоління фахівців у країні.

У межах відбіркового туру конкурсанти архітектурних спеціальностей з усієї країні створювали дизайн-проекти міських меблів у вигляді клаузур, а будівельних — проходили тестування з профільних предметів. За результатами першого туру серед 1 300 студентів будуть визначені учасники, які продовжать боротьбу у конкурсі. Попереду на них чекає письмове творче завдання і презентація членам журі ідеї створення міського парку. Президент Благодійного фонду Борис Колесніков привітав учасників, конкурсу Архітектор 2019, побажав їм цікавої боротьби та здорової конкуренції. Тридцять переможців “Архітектора 2019” навесні поїдуть до Мілана, на профільний форум Made Expo 2019.

У фокусі виставки будуть інновації, дизайн та інтегровані будівельні рішення. Також на українських студентів чекає архітектурний тур Міланом у супроводі місцевих експертів галузі. Це унікальна можливість для юних архітекторів та будівельників пізнати історію міста, окремих споруд, відкрити для себе аспекти італійської архітектури. Кріт того освітня програма візиту до Мілану включатиме в себе майстер-класи, воркшопи, лекції, творчі завдання від спеціалістів архітектурно-будівельних бюро міста.

Благодійний фонд Бориса Колеснікова проводить конкурс Архітектор вже втретє. Цьогоріч він реалізує сім освітніх молодіжних ініціатив для студентів технічних спеціальностей з можливістю поїздок на профільні форуми по всьому світу: “Агро”, “Морська справа”, “Харчові технології”, “Залізничник”, “Архітектор”, “Авіатор” та “Програміст”.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-25-vishah-ukrayini-vidbuvsya-pershij-etap-osvitnogo-konkursu-arhitektor-2019/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top