У 9-му турі Балтійської гандбольної ліги запорізький “ЗТР” у ПС “Юність” приймав фінляндський клуб “Рійхімайен Кокс”

У першому колі запоріжці обіграли цього суперника на виїзді 28:22. Такої ж впевненої гри від підопічних Віталія Ната більше тисячі вболівальників чекали і в домашній грі.

Перший тайм запоріжці розпочали миттєвою атакою, але забити не вдалося. Гості швидко викинули м’яч із небезпечної зони, провівши свій наступ, який до логічного завершення довів Андрій Новоселов – 0:1. На четвертій хвилині перевага гостей була вже “+3”. Запоріжці намагалися не відпускати суперника у рахунку, але перший тайм все одно залишився за фінами 16:12.

Після перерви і розмови з Віталієм Натом “ЗТР” нетерпляче намагався вийшов зрівнювати рахунок. Аж на 55-ій хвилині це нарешті вдалося – 25:25. Завершення матчу минуло за обережної гри, що й призвело до нічийного результату – 26:26.

“ЗТР” очолює групу “А” разом із білоруським СКА-Мінськ. В обох клубів по 13 очок після 9-ти турів. Наступна гра і покаже, хто сильніший. Очне протистояння у Мінську відбудеться 24 лютого.