У Бердянську окупанти познущалися з пам’ятника захисникам України

Окупаційні війська нищать українські меморіали у Бердянську

В окупованому курортному місті загарбники разом з місцевими прихильниками розбили меморіал, який увічнює пам’ять загиблих на Донбасі бердянців.

Восени 2020-го року в Бердянську було облаштовано місце на честь місцевих мешканців, які віддали власне життя за Батьківщину. На невеличкому постаменті розташована вертикальна чорна плита з написом «Вічна слава загиблим героям» з одного боку, «Воїнам бердянцям, які загинули за суверенітет України» з іншого. Над нею арка з червоного каменю і з дзвоном. На горизонтальній плиті розміщені 13 дошок з іменами та портретами бердянців, що загинули під час АТО/ООС на сході країни. Донедавна сюди приходили вшанувати пам’ять земляків.

Днями це пам’ятне місце зазнало нападу вандалів. Центральна стела повалена, а всі іменні дошки розбиті на друзки.

— Під час свого суботника рашисти та колаборанти звірячим чином поглумилися над меморіалом воїнів АТО, — пишуть у місцевому телеграм-каналі. – Шанувальники Леніна, який убив сотні українців, вважають за нормальне рознести в пух і прах пам’ять про тих, хто захищав нашу країну і область. Страшно уявити, що буде з містом далі, якщо залишити все на самоті. Ватні мізки – це антипод всьому святому та праведному.

Читайте також: Рашисти продовжують грабувати місцеве населення у Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Бердянську окупанти познущалися з пам’ятника захисникам України появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-berdyansku-okupanti-poznushhalisya-z-pam-yatnika-zahisnikam-ukrayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top