У Бердянську окупанти знесли пам’ятник українським захисникам — фото

Окупанти встановили новий пам’ятник

У тимчасово окупованому Бердянську росіяни знесли пам’ятник воїнам, загиблим за суверенітет України. Цей пам’ятний знак урочисто відкрили в місті 14 жовтня 2020 року до Дня захисника України. На ньому були викарбувані імена Героїв із Бердянська, які полягли в боях за свободу України.

На місці пам’ятника українським захисникам з’явився новий меморіал. Окупанти встановили пам’ятний знак Героям і жертвам Першої світової війни. Про це повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.

Нагадаємо, що в Бердянську росіяни відкрили рекрутинговий центр для бажаючих співпрацювати з окупаційною владою. Втім, бажаючих не багато навіть попри серйозні «матеріальні стимули».

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запорізькій області одними з перших на співпрацю з окупантами пішли так звані «козаки». Зараз на окупованих територіях вони просувають ідеї «руского міра». Детальніше про зрадників читайте за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Бердянську окупанти знесли пам’ятник українським захисникам — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-berdyansku-okupanti-znesli-pam-yatnik-ukrayinskim-zahisnikam-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top