У громадському транспорті Запоріжжя побільшає валідаторів

Як повідомляється на сторінці міського голови Запоріжжя у Фейсбук, «оновлення» міського транспорту продовжується, і зараз в ньому планують збільшити кількість пристроїв для безготівкової сплати за проїзд. Нові валідатори хочуть встановити біля перших дверей трамваїв, автобусів та тролейбусів. Тоді як на середніх та задніх проходах вони вже встановлені та працюють.

У мерії таке рішення пояснюють тим, що за часів пандемії пасажирів у транспорт пускають лише через перші двері, які ближче до кабіни водія. І обладнання саме цього проходу пристроями для «онлайн-оплати» проїзду зробить користування транспорту для пасажирів ще зручнішим.

Чому у салонах муніципального транспорту валідатори не встановили одразу на перших дверях – не пояснюється. Втім, цю незручність вже почали виправляти. У мерії обіцяють, що вже з березня у транспорті будуть додаткові валідатори, і вони будуть працювати.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-gromadskomu-transporti-zaporizhzhja-pobilshaie-validatoriv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-gromadskomu-transporti-zaporizhzhja-pobilshaie-validatoriv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top