У кінотеатрі ім. Довженка презентували документальну стрічку TV5 «Ми прикриємо»

У кінотеатрі ім. Довженка презентували документальну стрічку TV5 «Ми прикриємо»

Сила артилерії не тільки у вогні, а в першу чергу – в людях. Саме це намагається довести у своєму фільмі Євгенія Мельник. Наша колега продовжує цикл документальних стрічок «На краю миру».

Сьогодні в кінотеатрі ім. Довженка режисер презентувала вже дев’яту стрічку, що отримала назву «Ми прикриємо». Це реальна картина життя 55-ї окремої артилерійської бригади. З національним гімном у залі кінотеатру ім. Довженка розпочинається допрем’єрний показ чергової документальної стрічки власного виробництва TV5. Режисер Євгенія Мельник представила новий фільм «Ми прикриємо», присвячений 55-й окремій артилерійській бригаді. Євгенія запевняє, у новому фільмі глядач не побачить запеклих боїв. Головна мета була – показати, що сила та міць артилерії не лише у вогні, а в першу чергу – в людях, які ним керують.

Кадри документального фільму знімалися протягом 2015-2018 років. Всі події та герої фільму – реальні. Бути в центрі уваги, бачити поряд камеру – складно, запевняють військові, до цього неможливо звикнути. Подивитися фільм вперше на великому екрані прийшов і Сергій Брусов, який протягом восьми років командував 55-кою. Він не раз у зоні АТО зустрічався з Євгенією Мельник. Каже, у професіоналізмі команди не сумнівався. Прем’єрний показ фільму «Ми прикриємо» в ефірі TV5 відбудеться 6-го грудня.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-kinoteatri-im-dovzhenka-prezentuvali-dokumentalnu-strichku-tv5-mi-prikriyemo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top