У Києві узгодять, коли в Бердянську розпочнеться ремонт колектора

Фото: ПроБердянськ

Нагадаємо, 27 січня в курортному місті на Запоріжжі сталася масштабна аварія: колектор, не прослуживши й половини гарантійного строку провалився. Аварія ледь не обернулася екологічною трагедією.

Відтоді пройшло чимало часу. Одне з найважливіших питань – звідки брати гроші на ремонт колектора. Загалом на реконструкцію комунікацій, які мали послугувати 30 років потребується 97 мільйонів гривень (понад 5 км). Частину цієї суми сподівається отримати з Києва.

Сьогодні, 3 квітня, на засіданні Кабінету міністрів України повинні розглянути питання про фінансування проекту. Якщо не встигнуть узгодити всі моменти, то доведеться чекати ще тиждень, до наступного засідання.

«На найближчій сесії ми хочемо виділити частину грошей, щоб почати розробку проекту капітального ремонту колектора. Ми хочемо, щоб до середини травня у нас вже проект й інвестекспертиза. Щоб в разі отримання коштів, ми негайно взялися за роботи», – наголошує мер Бердянська Володимир Чепурний.

Джерело: ПроБердянськ

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-u-kiievi-uzgodjat-koli-v-berdjansku-rozpochnetsja-remont-kolektora-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top