У ліцеї Запоріжжя побудували спортивний майданчик за понад 2 мільйони гривень

Як повідомили у пресслужбі міської ради, на будівництво виділили понад 2,2 мільйони гривень з державного бюджету. Також з міського бюджету спрямували кошти на розроблення проєктно-кошторисної документації.

– Заохочення молоді займатися спортом — це не тільки оздоровлення, а й піклування про їх майбутнє. Дуже приємно, коли в місті з’являються нові спортивні об’єкти, особливо коли відчуваєш, що вони дійсно потрібні. Сьогодні на місці старого майданчика ми бачимо багатофункціональний комплекс, де зручно пограти і в футбол, і в баскетбол, і в волейбол та інші спортивні ігри, – зазначив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Варто зазначити, загалом у Запоріжжі за рахунок державної субвенції фінансується будівництво 9 нових дитячо-спортивних майданчиків. Чотири з них збудовано в Олександрівському районі міста. Ще п’ять до кінця року з’являться в Шевченківському районі. Також до кінця року зроблять капітальний ремонт спортивного майданчика в навчально-виховному комплексі №111 в селищі Тепличне.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-licei-zaporizhzhja-pobuduvali-sportivnij-majdanchik-za-ponad-2-miljona-griven/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-licei-zaporizhzhja-pobuduvali-sportivnij-majdanchik-za-ponad-2-miljona-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top