У ліцеї Запоріжжя відкрили сучасну бібліотеку

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

У Запорізькому багатопрофільному ліцеї «Перспектива» запрацювала медіатека, яку розмістили в просторому приміщенні з сучасним дизайном та функціональними меблями. Там є комп’ютери та звичайні книжки, а також великий екран, інтерактивна дошка та інші інноваційні технології.

В новій медіатеці зможе працювати дискусійний клуб, проводитися кінопокази, літературні вечори, засідання мовних клубів та інше. Вона стане інтерактивним центром ліцею. Це дасть можливість проводити для учнів заходи з використанням різноманітних медіа-ресурсів.

Для облаштування медіатеки було залучено кошти з різних джерел фінансування. З міського бюджету на ремонт приміщеня було виділено понад 80 тисяч гривень.

– Нам потрібна була функціональна бібліотека. Ми довго про неї мріяли. Ми вивчили медіатеки, які вже працюють у Запоріжжі, та створили щось своє, – розповів директор ліцею «Перспектива» Костянтин Саміло.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/interaktivna-doshka-velikij-ekran-ta-novi-kompjuteri-v-zaporizkomu-licei-z-javilas-mediateka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=interaktivna-doshka-velikij-ekran-ta-novi-kompjuteri-v-zaporizkomu-licei-z-javilas-mediateka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top