У Мелітополі окупанти знищили ще одну інсталяцію в центрі міста — відео

Жертвою окупантів «пали» металеві квіти, що були встановлені на жвавому перехресті

В окупованому Мелітополі комунальники прибрали інсталяцію у вигляді квітів ромашки. На її місці планують встановити якийсь пам’ятник, а конструкцію на задньому фоні вже перефарбували у триколор.

Діяльність окупантів в Мелітополі спрямована на знищення всього, що нагадує мирні часи. В хід йде заміна українських прапорів на прапори держави-агресора, рекламні плакати, присвячені «новим» святам, прибирання різних інсталяцій.

В середині червня, як повідомляла «Індустріалка», за наказом самопроголошеної влади на проспекті Богдана Хмельницького був прибраний цікавий арт-об’єкт з символом міста. Загарбники не могли перенести присутність на вулиці куба з тризубом, картою України, черешнею тощо.

інсталяція

Буквально вчора мелітопольці помітили активність комунальників на перетині вулиці Героїв України та проспекті Богдана Хмельницького. Тут раніше розташовувалась дошка пошани, але згодом її прибрали, бо на ділянці планувалось будівництво.

В середині скверу перед ним знаходилась клумба з живим квітами та металевими ромашками посередині. Сьогодні на місці інсталяції лишилась тільки яма. Напевно, що на цьому місці з’явиться якийсь пам’ятник, бо працівники підготували опалубку під майбутній постамент. А конструкція, що розташована поруч з огорожею, вже перефарбована. Замість синьо-жовтого кольору для цього використані кольори російського прапора.

Читайте також: На спокійне життя колаборантам у Запорізькій області сподіватися не доводиться

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Мелітополі окупанти знищили ще одну інсталяцію в центрі міста — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-okupanti-znishhili-shhe-odnu-instalyatsiyu-v-tsentri-mista-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top