У Мелітополі самопроголошене керівництво підняло тарифи на комунальні послуги

Всупереч обіцянкам тарифи на комунальні послуги в окупованому Мелітополі зросли

Декларація про зниження тарифів на окупованих територіях виявилось черговим обманом. У Мелітополі ціни на комунальні послуги стали дорожчими. Відповідне розпорядження видав колаборант Євген Балицький.

У мережі мелітопольці діляться один з одним новим «наказом» від самопроголошеного керівника Запорізької військово-цивільної адміністрації Євгена Балицького. «Документ» передбачає встановлення нових тарифів на комунальні послуги з 1 червня. Хоча на календарі вже липень і до того це розпорядження опубліковане не було.

комунальні тарифи

Розцінки на комунальні послуги встановлені в рублях, окремо для юридичних, окремо — для фізичних осіб. Отже, тепер мелітопольці мають платити за воду  32,69 руб/куб. — це 21,70 грн, а було 19,404 (з ПДВ). За утримання житла — 12 руб/м. кв — це 8 грн., а раніше ціна коливалась від 3 до 9 гривен в залежності від типу побудови, наприклад, мешканцям багатоповерхівок з ліфтами було необхідно платити більше.

Дорожчою стала і електроенергія. При споживанні до 150 кВт/ч – 3,31 руб (2,20 грн.), в Україні  ціна при споживанні до 250 кВт — 1,44 грн/КВт. Від 150 до 800 кВт/ч – 4,17 руб (2,78 грн.), а більше 800 кВт/ч – 5,33 руб (3,55 грн.), за українськими цінами при споживанні від 250 кВт ціна — 1,68 грн/кВт.

комунальні тарифи

Така ж ситуація і з іншими тарифами, таким чином окупанти знову ошукали містян. Раніше Євген Балицький запевнив мешканців регіону, що вони «мають повне право не платити відсотки, пеню та штрафи українським банкам«.

В окупованому Бердянську окупаційна влада також встановила нові тарифи у рублях — вищі, ніж були до 24 лютого. До того місцеві колаборанти встановили у курортному місті та Мелітополі новий курс валют.

Читайте також: У Мелітополі велике підприємство з вирощування черешні оцінило збитки від захоплення окупантами

 Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Мелітополі самопроголошене керівництво підняло тарифи на комунальні послуги появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-samoprogoloshene-kerivnitstvo-pidnyalo-tarifi-na-komunalni-poslugi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top