У місті Запорізької області окупанти на заводах у житлових кварталах розмістили “гради”

У Мелітополі окупанти терміново почали змінювати тактику поведінки після ліквідації військової бази на аеродромі

Тепер установки системи «Град» вони розміщують на всіх заводах. А промислові підприємства, як відомо, розташовані у Мелітополі поряд із житловими кварталами.

Систему ППО вчора рашисти встановили прямо під автомобільним та пішохідним шляхопроводом, який зв’язує район Новий Мелітополь з рештою міста. Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Місцеві жителі також повідомляють, що вже дві ночі поспіль у районі вулиці Сидоренка та інституту зрошуваного садівництва чути постріли автоматних черг. Схоже, що стріляють у районі комендантського штабу окупантів біля зеленої поліклініки.

Мешканці тимчасово окупованого Мелітополя щодня спостерігають пересування ворожої техніки. Близько 9 години ранку в південній частині міста було помічено чергову рашистську колону.

За словами місцевих жителів, вулицею Бєлякова у бік телевежі проїхали близько 15 одиниць військової техніки.

Мелітопольці нарахували шість БМП, два танки та вантажівки з піхотою. Також загарбники перевозили самохідний зенітний ракетний комплекс «Бук».

За попередньою інформацією, військові Росії перекидають техніку і живу силу з тимчасово окупованого Маріуполя у бік Херсона, де ЗСУ перейшли в контрнаступ.

Джерело: РИА-Мелитополь

Читайте також: На думку експертів, битви за Мелітополь та Херсон стануть вирішальними у війні з рф

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У місті Запорізької області окупанти на заводах у житлових кварталах розмістили “гради” появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-misti-zaporizkoyi-oblasti-okupanti-na-zavodah-u-zhitlovih-kvartalah-rozmistili-gradi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top