У найбільшій «ковідній» лікарні Запоріжжя розповіли про ситуацію з пацієнтами

За словами запорізьких медиків, які працюють у «ковідних» лікарнях, ситуація з кількістю хворих останнім часом дещо стабілізувалася. У медичних закладах поступово звільняються ліжка, передбачені для тяжких хворих.

У Запоріжжі міська лікарня №9 – найбільший у місті медичний заклад, у якому виділено місця для хворих на коронавірус. За словами керівництва лікарні, на сьогоднішній день із 470 передбачених ліжок заповнено 130.

Стало менше пацієнтів і в реанімаційному відділенні. Так, у пік захворюваності у лікарні довелося розширити кількість реанімаційних місць із 18 до 50. На сьогоднішній день там перебувають 20 реанімаційних хворих.

— Зараз ми спостерігаємо впевнене падіння кількості хворих, тому вже можна говорити, що ця хвиля пішла на спад. Побільшало виписок – за останню добу, наприклад, виписали 14 осіб. При цьому зменшилася кількість нових пацієнтів. У пік ми приймали на стаціонар до 50 пацієнтів на день, зараз – 8. Позитивна динаміка вийшла завдяки загальному комплексу протиепідемічних заходів. Сподіваємося, що у майбутньому вони допоможуть запобігти поширенню нових хвиль вірусу, — розповів директор КНП «Міська лікарня №9» Кирило Нерянов.

Серед пацієнтів лікарні – люди різних вікових категорій. Є як вакциновані, так і не вакциновані пацієнти. Однак перших небагато і, за спостереженнями лікарів, вони переносять вони хворобу легше, розповіли у прес-службі мерії.

Читайте також: У запорізькій лікарні екстреної та швидкої допомоги лікують хворих на COVID: почали надходити хворі більш молодого віку

Источник: https://forpost.media/novosti/u-naybilshiy-kovidniy-likarni-zaporizhzhia-rozpovily-pro-sytuatsiiu-z-patsiientamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top