У найбільшій «ковідній» лікарні Запоріжжя розповіли, що пік захворювання вже пройдено

У Запоріжжі, за словами медиків, ситуація з кількістю хворих останнім часом стабілізувалася. У медичних закладах поступово звільняються ліжка, передбачені для «ковідних» пацієнтів.

Як повідомили у прес-службі мерії, представники Запорізької міської лікарні №9 розповіли, яка ситуація у них з лікуванням хворих наразі.

Міська лікарня №9 – найбільший у місті медичний заклад, у якому виділено місця для хворих на коронавірус. За словами керівництва лікарні, на сьогоднішній день із 470 передбачених ліжок заповнено 120.

Стало менше пацієнтів і в реанімаційному відділенні. Так, у пік захворюваності у лікарні довелося розширити кількість реанімаційних місць із 18 до 50. На сьогоднішній день там перебувають 19 реанімаційних хворих.

— Зараз ми спостерігаємо впевнене падіння кількості хворих, тому вже можна говорити, що ця хвиля пішла на спад. Побільшало виписок – за останню добу, наприклад, виписали 10 людей. При цьому зменшилася кількість тих, що знову надійшли. У пік ми приймали на стаціонар до 50 пацієнтів на день, зараз — 5-8. Позитивна динаміка — це результат загального комплексу протиепідемічних заходів. Сподіваємося, що в майбутньому вони допоможуть запобігти поширенню нових хвиль захворювання, — розповів завідувач відділення реанімації, виконуючий обов’язки медичного директора КНП «Міська лікарня №9» Олександр Вєдєнєєв.

Серед пацієнтів лікарні – люди різних вікових категорій. Є як вакциновані, так і не щеплені пацієнти. Проте перших значно менше, і, за словами медиків, вони переносять хворобу легше.

Читайте також: У запорізькій лікарні екстреної та швидкої допомоги лікують хворих на COVID: почали надходити хворі більш молодого віку

Источник: https://forpost.media/novosti/u-naybilshiy-kovidniy-likarni-zaporizhzhia-rozpovily-shcho-pik-zakhvoriuvannia-vzhe-proydeno.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top