У питній воді тимчасово окупованого міста Запорізької області виявили відхилення

У Бердянську знайшли відхилення від нормативу у питній воді

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України щоденно моніторить якість питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах та мережах централізованого господарсько-питного водопостачання нашій області.

За минулу добу дослідили 10 проб питної води на мікробіологічні показники та 12 проб на санітарно-хімічні показники. Дослідження проводили у Запоріжжі, Вільнянську, Бердянську, Приморську та Енергодарі.

Відхилення від нормативних показників встановили в одній пробі води у Бердянську (вул. Свободи, 115/Богуславського, 8) по показнику «перманганат окиснюваність». Про це повідомили на офіційному сайті обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Нагадаємо, що перманганатна окиснюваність — це інтегральний параметр, який допомагає оперативно контролювати якість водопровідної води. Зокрема, характеризує сумарну кількість органічних речовин, яких має бути якнайменше в питній воді. По нормативу цей показник повинен бути не більше, ніж 5 мг/дм3. (Відповідно Державних санітарних норм та правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”).

Читайте також: У Запорізькій області намагаються повернути питну воду у населені пункти, які обстрілюють окупанти.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У питній воді тимчасово окупованого міста Запорізької області виявили відхилення появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-pitniy-vodi-timchasovo-okupovanogo-mista-zaporizkoyi-oblasti-viyavili-vidhilennya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top