У Пологах без енергопостачання залишилися понад чотири тисячі споживачів

Усунути зазначене пошкодження планується сьогодні

Сьогодні зранку у м. Пологи без енергопостачання залишилися 4 213 споживачів. Усунути зазначене пошкодження планується сьогодні. Разом з тим 30 квітня внаслідок обстрілу у м. Пологи було пошкоджено газопроводи низького та середнього тиску. Без газопостачання залишився 51 споживач. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

На сьогодні, 01 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 41 526 абонентів у 85 населених пунктах Запорізької області. Проведення аварійно-відновлювальних робіт у більшій частині  населених пунктах на території обслуговування Оріхівського, Василівського та Гуляйпільського районних відділень через активні бойові не є можливим.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 406 абонентів у 86 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби у Василівці усунули отримані раніше цього дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільного газопроводу.

«Індустріалка» писала, що жителі Оріхова щоденно потерпають від ворожої артилерії.

Як повідомляла «Індустріалка», загарбники обстрілювали населені пункти Запорізької області з «Градів», мінометів та літака.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Читайте також: Запорізькі тероборонці разом з побратимами продовжують знищувати техніку та окупантів

Сообщение У Пологах без енергопостачання залишилися понад чотири тисячі споживачів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-pologah-bez-energopostachannya-zalishilisya-ponad-chotiri-tisyachi-spozhivachiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top