У Пологах довели: краса розквітає у 60 з плюсом

У Пологах довели: краса розквітає у 60 з плюсом

У місті відбувся заключний етап проекту, в якому досвідчені жінки змогли розкрити свій внутрішній потенціал, побороти вікові комплекси та страхи, а ще навчитися основам макіяжу, стилю, сучасній літературі і не тільки. Двомісячний тренінг організували для них у Пологівському територіальному центрі соціального обслуговування.

Сім учасниць соціального проекту «Наші пави», у Пологх, прискіпливо готувалися аби вийти на сцену і презентувати себе.

Цей проект щось на кшталт конкурсу краси, однак переможниці тут не буде. Організатори заходу поставили за мету — дати можливість жінкам віком 60 і вище відчути себе справжніми жінками і додати у буденне життя на пенсії стилю, краси та впевненості у собі. Їх змінювали впродовж двох місяців. Тривали майстер-класи з мейкапу, стилю, догляду за собою. Учасниці брали участь у психологічних тренінгах, займалися спортом, переглянули свій раціон.

Всі учасниці: мами, бабусі, а дехто вже має і правнуків та у цей вечір мають один спільний статус: «гарна, сучасна і впевнена у собі жінка».

На сцені місцевого розважального центру, цього дня, учасниці показали і свої таланти: вишивка, танці, мультиплікація, кулінарія, вокал і не тільки. Подивитися та підтримати учасниць прийшли рідні і зацікавлені пологівці. Такий захід для міста справжня новинка.

На згадку про участь, учасницям вручили подарунки та памя’тні сувеніри від спонсорів. «Наш пави» — проект, що стартував вперше, однак організатори сподіваються продовження буде. Хочуть аби у себе та свою красу повірило якомога більше пологівчанок віком 60 плюс.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-pologah-doveli-krasa-rozkvitaye-u-60-z-plyusom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top