У Пологівському районі реконструювали будівлю і створили новий сучасний дошкільний заклад

У Пологівському районі реконструювали будівлю і створили новий сучасний дошкільний заклад

Кажуть — європейського рівня. На відкриття чекало все село, хоч процес виявився не швидким. Напередодні дитячий садок освятили. Наразі заклад повністю готовий зустріти маленьких вихованців.

Новенький садок може прийняти близько 80-ти дітей. Сформовано 4 групи. Тут є все, що необхідно для сучасного розвитку і виховання дитини: яскраві, комфортні та затишні спальні, ігрові кімнати, актова зала, медпункт, харчоблок і не тільки.

Активна підготовка до урочистого відкриття тривала 7 місяців. Садок отримав усі технічні дозвільні документи, ліцензію на проведення педагогічної діяльності. На сьогодні у закладі працевлаштовано 22 людини, це жителі села.

Балансоутримувачем дитячого дошкільного закладу буде Пологівська сільська рада, але у селі сподіваються і на субвенцію з районного бюджету.

У день відкриття закладу до нього завітали вихованці старшої групи. Вони подарували присутнім концертну програму.

Наразі садочок відвідують 30 дітей. Заклад, кажуть педагоги, планує активно розвиватися і впроваджувати нові форми виховання малечі.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dityachij-sadok-u-seli-yakomu-pozazdryat-navit-miski-ditlahi-u-pologivskomu-rajoni-rekonstruyuvali-budivlyu-i-stvorili-novij-suchasnij-doshkilnij-zaklad/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top