У разі повітряної тривоги вступні тести для абітурієнтів призупинятимуть

18 липня розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ) — що робиться для безпеки учасників

Через війну класичне ЗНО скасовано. Але для вступу на бакалаврський ступінь / магістерський ступінь для медиків (перший курс університету)  потрібно взяти участь у національному мультипредметному тесті (НМТ). НМТ  міститеме завдання з української мови, математики, історії України. Основна сесія НМТ розпочнеться в найближчий понеділлк, 18 липня.

З міркувань безпеки не публікується інформація про те, де на території України відбудуться тестування, не оприлюднили графіка тестувань. Понад 206 тисяч учасників основної сесії національного мультипредметного  тесту отримали особисті запрошення у яких є дата, час (за київським часом) і адреса проведення НМТ. І, як писала «Індустріалка», учасникам НМТ  рекомендують не розголошувати, де й коли проходитиме тестування. Адже від цього може залежати безпека всіх учасників тесту.

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення вступних іспитів тестування буде призупинятися, а учасники переходитимуть до укриттів.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки напередодні початку проведення основної сесії НТМ. У МОН зазначили, що якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники тестування зможуть повернутися до тестування. У разі тривалої тривоги учасникам буде запропоновано пройти тест у межах додаткової сесії.

Цьогоріч тестування вступників до закладів освіти відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Однією з найважливіших вимог для створення тимчасових екзаменаційних центрів була наявність укриттів цивільного захисту в будівлях, де відбуватиметься складання НМТ, або поблизу них.

Нагадаємо, що тестування проходитиме в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня;
додаткова: 16–20 серпня;
спеціальна: 12–16 вересня.

«Індустріалка» писала, де закордоном українські випускники можуть скласти національний мультитест. А також, як у Запоріжжі готуються до вступної кампанії.

Читайте також: На яких умовах випускники призовного віку можуть поїхати навчатися за кордон.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Джерело: osvita.ua.

Сообщение У разі повітряної тривоги вступні тести для абітурієнтів призупинятимуть появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-razi-povitryanoyi-trivogi-vstupni-testi-dlya-abituriyentiv-prizupinyatimut

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top