У селі Геленджик, що у Вільнянському районі, продовжують облаштовувати базу відпочинку “Етносело”

У селі Геленджик, що у Вільнянському районі, продовжують облаштовувати базу відпочинку “Етносело”

Вона особлива тим, що побудована таким чином, аби людям на інвалідних візках було комфортно пересуватись територією. За два місяці тут зробили чимало.

Люди на візочках виїжджають з автобусу, роблять групове фото і одразу до головного. Перша локація, яку їм необхідно перевірити, ось цей двоповерховий будинок, у якому є все необхідне для їхнього відпочинку. Всіх запрошують на перший поверх. Пригощають короваєм. Потім екскурсія будинком. Заїжджають до ванної та вбиральні, на кухню та вітальню. Серед перевіряючих і волонтер Віктор Карпов, який тут бував вже неодноразово.

Віктор каже — загалом, все сподобалось, єдине зауваження – відсутній підйомник на другий поверх.

Далі люди відправляються на територію “Етносела”, де будуть відкривати новий спортивний майданчик. Нещодавно тут встановили тренажери та каруселі для дітей. Їх вже випробувала сільська малеча і діти, які зустрічають танцями і піснями гостей із обласного центру.

Тепер і у селян, і у людей з інвалідністю є можливість активно відпочивати. За короткий період тут забудували велику територію, де нещодавно росли бур‘яни.

Організатори такого відпочинку пообіцяли врахувати зауваження і протягом наступного року усунути недоліки. Фінансову підтримку проект отримав в межах конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто».

Зараз триває будівництво другого майданчика та облаштування території. Все це обіцяють завершити навесні.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-seli-gelendzhik-shho-u-vilnyanskomu-rajoni-prodovzhuyut-oblashtovuvati-bazu-vidpochinku-etnoselo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top