У спальному районі Запоріжжя розквітла галявина маків — фото

У Бородинському мікрорайоні квітне галявина маків

Невеличка галявина маків радує мешканців Бородинського мікрорайону Запоріжжя. Вона знаходиться неподалік від зупинки громадського транспорту «Школа».

галявинка маків

Маки зараз тільки почали квітнуть, отже їхнім цвітінням можна буде насолоджуватися ще тиждень-два. Квіти великі, видно, що їх тут висадили спеціально.

галявинка маків

Зараз це — улюблене місце для фотосесій у мешканців мікрорайону. Вони сподіваються, що цю красу ніхто не зіпсує. Адже минулого року галявинку пошкодили собаки деяких несвідомих господарів.

галявинка маків

Раніше «Індустріалка» писала, що у Запоріжжі казково квітне гліцинія. Її можна побачити біля кав’ярні на вулиці Першій Ливарній, в районі зупинки громадського транспорту «Площа Університетська».

А у Дніпровському районі неподалік від зупинки громадського транспорту «Каховська» можна побачити незвичайні квітучі кущі. Здалеку вони виглядають, наче вкриті снігом. Це квітуче диво — тамарикс.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото Анни Ковальової

галявинка маків
галявинка маків

галявина маків

Сообщение У спальному районі Запоріжжя розквітла галявина маків — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-spalnomu-rayoni-zaporizhzhya-rozkvitla-galyavina-makiv-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top