У тимчасово окупованому Мелітополі загарбники провалили «вступну кампанію»

До окупантів ніхто не йде «вчитись» у їхніх фейкових внз

У захоплені окупаційною владою «вузи» ніхто не хоче йти вчитися. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій.

У Мелітополі «Новий університет МДУ (МелДУ)» люди  обходять стороною: кілька десятків викладачів-колаборантів є, але студенти не бажають отримувати знання від зрадників й приймати їхню «макулатуру».

А Херсонський державний університет окупанти перейменували на «Херсонский государственный университет»: студентів немає, «вступ без іспитів» нікого не цікавить.

Як повідомив у ефірі одного з телеканалів очільник Запорізької ОВА Олександр Старух, з наближенням навчального року до Запоріжжя з окупованих територій виїздить більше вчителів, директорів шкіл та школярів з батьками. З завершенням уборки врожаю очікується виїзд з тих територій фермерів та їх родин.

По інформації голови ЗОГА Олександра Старуха, до Запоріжжя продовжують щоденно прибувати біженці. За минулий день прибуло 1300 людей, з них 300 дітей. За червень виїхало з тимчасово окупованих територій 40 тисяч людей. Вони намагаються покинути території, на яких неможливо жити.

Як повідомляла «Індустріалка», через дії окупантів загроза фізичній безпеці ЗАЕС залишається.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У тимчасово окупованому Мелітополі загарбники провалили «вступну кампанію» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-timchasovo-okupovanomu-melitopoli-zagarbniki-provalili-vstupnu-kampaniyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top