У Верховній Раді за відставку Володимира Гройсмана та Кабміну не вистачило голосів – ЗМІ

Фото: Google.com

Сьогодні, 30 травня, у Верховній Раді мала статися історична подія – депутати голосували за відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та весь склад Кабінету міністрів. Однак цього не сталося. Можливо, тому що в залі був відсутній новоспечений президент Володимир Зеленський.

У залі деякі політичні сили виступали досить різко в адресу Гройсмана та діючого Кабінету міністрів.

Член парламентського комітету з правової політики Наталія Новак заявила, що цілком підтримує відставку чиновника, адже була проти його призначення: «Він обіцяв показати свою роботу, але жодного разу не звітував про діяльність уряду під своїм керівництвом».

Лідер «Радикальної партії» дорікнув прем’єр-міністру за співпрацю з МВФ та тарифи і «торгівлю землею і дешевою робочою силою». Представник фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв також підтримав ініціативу.

Однак цього не сталося, «за» проголосувало всього 97 нардепів з 226 необхідних голосів.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що зараз не час «гратися», коли хтось «робить експерименти». Україні потрібна стабільність. Артур Герасимов вказав, відставка може мати загрозливі наслідки.

Гройсман подякував за довіру та наголосив, що розуміє про всі виклики, які зараз стоять перед державою.

Цікаво, президент Володимир Зеленський, який так активно виступав проти діючої влади та обіцяв нові обличчя у Верховній Раді, на голосування не з’явився. Мабуть, у нього знайшлися більш важливі справи.

Джерело: Українська правда

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-u-verhovnij-radi-za-vidstavku-volodimira-grojsmana-ta-kabminu-ne-vistachilo-golosiv-zmi-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top