У Запоріжжі без роботи можуть опинитися держслужбовці

У Запорізькій області державних службовців та працівників, для яких МОЗ визначив обов’язковість вакцинації від COVID-19, будуть відстороняти від роботи. Проте є ще час зробити щеплення – наказ набуває чинності з 8 листопада.

Контроль за втіленням цієї постанови покладено на  керівників державних органів, підприємств та установ. Вони мають контролювати темпи проведення профілактичних щеплень проти COVID-19 серед працівників  та держслужбовців.

Як повідомили в ОДА, працівників, які ухиляються від щеплення, з 8 листопада буде відсторонено від роботи без збереження заробітної плати. Виключення зроблене для тих, хто має протипоказання щодо вакцинації.

Також всім запоріжцям медики нагадують про необхідність контролю відвідування громадських закладів лише за наявності сертифіката вакцинації, відповідних тестів або довідок. Це стосуються закладів громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення, торговельно-розважальних центрів, закладів розважальної діяльності, культури, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, ринків тощо.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-bez-roboty-mozhut-opynytysia-derzhsluzhbovtsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top