У Запоріжжі часті пориви призвели до зношенності мережі теплопостачання

Фахівці концерну “Міські теплові мережі” продовжують у Запоріжжі роботи по заміні зношених мереж

З початку 2022 року спеціалісти концерну “МТМ” замінили 8,01 км мереж, з яких 4,14 км — мережі опалення та 3,87 км — мережі гарячого водопостачання. Замінені і 222 одиниць запірної арматури різних діаметрів на тепломережах.

теплотраса

Наразі роботи продовжуються у всіх районах міста.

Наприкінці квітня розпочалися ремонтні роботи з заміни трубопроводів опалення та гарячого водопостачання споживачам, які мешкають у будику 192 на проспекті Соборному. Теплові мережі експлуатуються з 1962 року.

теплотраса

— В опалювальний сезон тут були неодноразові пориви, що призвело до зносу тепломереж, — розповів начальник дільниці аварійно-відновлювальних робіт концерну “Міські теплові мережі” Дмитро Таран. — Під час ремонтних робіт виконується заміна сталевого трубопроводу опалення діаметром 108 мм на попередньо ізольовані сталеві труби в захисній поліетиленовій оболонці діаметром 108/120 мм та заміна сталевого трубопроводу гарячого водопостачання на пластикові труби діаметром 63 мм.

Таран Дмитро

Всього треба замінити 120 погонних метрів мережі опалення і 60 м — гарячого водопостачання.

За словами Дмитра Тарана, роботи по тепломережі практично закінчені. Всі роботи на цій ділянці планується завершити 8 травня.

теплотраса

Всього на 2022 рік заплановано замінити понад 28 км зношених мереж — це 5% від загальної кількості мереж, які прийшли в незадовільний стан.

теплотраса

Фото Олександра Прилепи

Читайте також: Мешканців Запорізької області закликали сплачувати за комунальні послуги

.Читайте наші новини на сайті zprz.city

теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса

Сообщение У Запоріжжі часті пориви призвели до зношенності мережі теплопостачання появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-chasti-porivi-prizveli-do-znoshennosti-merezhi-teplopostachannya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top