У Запоріжжі через пляму у Дніпрі міські пляжі залишаться закритими

Минулої суботи, 29 серпня, в  Запоріжжі у Дніпрі виявили пляму шкідливої речовини. Міські пляжі закриті до моменту виявлення забруднювача.

Про це повідомляє прес-центр Запорізької міськради.

29 серпня у річці Дніпро спеціалістами міської рятувальної служби була виявлена пляма невідомої речовини. Було прийняте рішення звернутися до екологічної лабораторії для того, щоб її спеціалісти взяли проби та повідомили про склад речовини. На період вивчення цієї ситуації купання на міських пляжах вирішили обмежити. Інформація про це повідомлялася відпочивальникам на міських пляжах”, – йдеться на сайті мерії.

В результаті проведених досліджень було підтверджено, що виявлена речовина є шкідливою для здоров’я. Однак, повідомляється, що проби бралися безпосередньо у середині плями. Спеціалісти візьмуть проби на міських пляжах для того, щоб перевірити наскільки це вплинуло на стан води. На даний момент міські пляжі залишаються закритими, купання на них заборонене.

Про результати дослідження читайте на нашому сайті пізніше.

Нагадаємо, що 3 вересня у Запоріжжі через проведення ремонтних робіт у деяких будинках відключать холодне водопостачання на всю ніч.

Сообщение У Запоріжжі через пляму у Дніпрі міські пляжі залишаться закритими появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-cherez-pljamu-u-dnipri-miski-pljazhi-zalishatsja-zakritimi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top