У Запоріжжі чоловік намагався вчинити самогубство через життєві труднощі

Чоловік заблокував меблями двері до своєї кімнати і не відкривав батькам. Ті викликали на допомогу поліцейських, розповівши, що останні місяці їх сина спіткало кілька життєвих неприємностей поспіль. Чоловік втратив роботу, посварився з дівчиною, а пізніше “замкнувся” у собі і чотири місяці не виходив на вулицю, висловлюючи суїцідальні наміри.

Поліцейські за допомогою інструменту зняли двері з петель. Зробивши це, вони побачили чоловіка, який стояв на підвіконні і збирався вистрибнути з восьмого поверху. Співробітники поліції схопили чоловіка та висмикнули з підвіконня. Якийсь час він ще перебував у збудженому стані та намагався довести спробу до кінця.

На місце події викликали “швидку”. Працівники поліції забезпечили супроводження чоловіка до медичного закладу, де він погодився на подальше обстеження та лікування.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vistribnuti-z-vikna-u-zaporizhzhi-cholovik-namagavsja-vchiniti-samogubstvo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vistribnuti-z-vikna-u-zaporizhzhi-cholovik-namagavsja-vchiniti-samogubstvo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top