У Запоріжжі діти отримають свідоцтво замість атестату про середню освіту

Випускникам у Запоріжжі із завтрашнього дня, 30 червня, почнуть заповнювати документи про освіту. Згодом їх почнуть видавати дітям.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Так, з 30 червня і до 2 липня, згідно із графіком освітні заклади Запоріжжя почнуть отримувати надруковані документи про освіту та заповнювати додатки, які згодом будуть роздавати випускникам 9 та 11 класів.

Варто зазначити, що попри складний навчальний рік, 199 одинадцятикласників Запоріжжя отримали золоті та срібні медалі. 224 дев’ятикласника закінчили навчання із відзнакою. Серед цих дітей є учні з внутрішньопереміщених родин.

Запоріжжя готується й до нового навчального року. Буде продовжувати діяти Нова українська школа (НУШ). Діти які здобули початкову освіту в НУШ, навчатимуться в п’ятих класах за новим державним стандартом базової середньої освіти. Всі педагоги, які будуть працювати в цих класах, вже пройшли курси підвищення кваліфікації.

Ще одна новина — школи будуть працювати за змішаним режимом задля забезпечення безпеки дітей.

В міськраді також нагадали, що прийом документів «першачків» триває.

Читайте також: Відбувся масштабний обмін полоненими: Україна повернула 144 військових

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-dity-otrymaiut-svidotstvo-zamist-atestatu-pro-seredniu-osvitu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top