У Запоріжжі долучились до всеукраїнської акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією

У Запоріжжі долучились до всеукраїнської акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією

Пікетувальники сьогодні перекрили трасу Харків-Сімферополь. Вимагають від Уряду змін до законодавства щодо процедури та вартості розмитнення так званих “євроблях”.

Більше сотні людей без зупину перетинали трасу по пішохідному переході. Автомобілі не пропускали. Давали дозвіл на проїзд лише спецтранспорту. Протест, розповіли учасники, обумовлений зависокою вартістю розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Законопроекти №8487 та 8488, які нещодавно ухвалили народні депутати України, мітингарі називають грабіжницькими. Ба більше, правки, які пропонували автолюбителі, депутати не задовольнили.

Схожі акції протесту проходять по всій Україні. Водіям, які опинились заручниками перекриття траси пропонували їхати в об’їзд. Якщо одні водії розверталися, інші намагалися домовитись з мітингарями. Але марно. Питання розмитнення автівок потрібно вирішувати з урахуванням національних інтересів, — впевнені депутати Запорізької міськради. Мовляв, у людей повинно бути право вибору: яке саме авто купувати. Адже пропозицій від вітчизняних автовиробників не достатньо. Офіційне звернення до представників центральної влади щодо підтримки вітчизняного автопрому та зменшення вартості розмитнення депутати Запорізької міської ради планують винести на наступну сесію.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-doluchilis-do-vseukrayinskoyi-aktsiyi-protestu-vlasnikiv-avto-z-inozemnoyu-reyestratsiyeyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top